Doświadczenie zawodowe

Sławomir Wybieralski

portfolio 2

Jacek Trzeciak

portfolio 1

Maciej Trzeciak

portfolio 3


Naszą firmę – WT-ELEWACJE S.C. – powołaliśmy do życia w październiku 2014 roku.
Obydwaj, jesteśmy absolwentami wydziałów budownictwa uczelni technicznych, kierunek konstrukcje budowlane i inżynierskie:
  • mgr inż. Sławomir Wybieralski – Politechniki Łódzkiej
  • mgr inż. Jacek Trzeciak – Politechniki Poznańskiej.
Od listopada 2018 roku dołączył do naszego zespołu – mgr inż. Maciej Trzeciak – absolwent Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.
Zanim podjęliśmy decyzję o powołaniu do życia naszej własnej firmy, przez wiele lat (od 1994 do 2014 roku), jako kluczowi menedżerowie znanej firmy produkcyjno-wykonawczej (na stanowiskach Dyrektora Operacyjnego i Dyrektora Naczelnego), inspirowaliśmy i nadzorowaliśmy pełen proces realizacyjny robót elewacyjnych na kilkuset obiektach budowlanych w Polsce i w Niemczech, począwszy od doradztwa na etapie koncepcyjnym i projektowym, poprzez projektowanie wykonawcze technologiczne, po wykonawstwo prac na placach budów. Realizacje te były również wynikiem, nadzorowanych przez nas, działań marketingowych i handlowych.
Z wybranymi Projektami elewacyjnymi, przy pozyskaniu i realizacji których byliśmy kluczowymi menedżerami (przed powołaniem naszej firmy WT-Elewacje S.C.), można zapoznać się poniżej w zakładce "Te projekty nadzorowaliśmy przed powołaniem WT-Elewacje S.C."
Począwszy od przełomu lat 2014/2015 WT-Elewacje S.C. udanie realizuje coraz liczniejsze Projekty elewacyjne.
Zapoznaj się z nimi w zakładce "Nasze realizacje".

Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam z pełną odpowiedzialnością podjąć się każdego zadania dotyczącego kształtowania elewacji wentylowanych budowli najróżniejszych typów, tym razem już w ramach własnej działalności gospodarczej.